Цей документ в різних країнах на запит видають різні установи і називають цю довідку – Довідка про несудимість, Довідка про відсутність судимостей, Довідка з органів МВС, Довідка з Поліції / Міліції, Police Clearance Certificate, Police records, Criminal records, Довідка про благонадійність і т . Д. У цьому документі вказується згідно з інформацією з бази даних про відсутність або наявність судимостей за даними про людину в запиті.

В Україні ця довідка видається на запит Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ, з підписом Начальника Управління та Печаткою.

Київський Центр Легалізації має можливість отримати для Вас Довідку про Відсутність Судимості з МВС України БЕЗ ВАШОЇ ПРИСУТНОСТІ

 

Порядок оформлення Довідки про несудимість (вимоги до копій документів обов’язкові)

 

1. Для замовлення довідки про несудимість необхідно вислати на e-mail klc@klc.kiev.ua якісні, рівні, скановані копії, «без пальців» і без зміни пропорцій, необрізані повні розвороти (НЕ фрагменти):

  • внутрішнього паспорта громадянина України (синя книжечка) – 1,2 розвороти, розворот з пропискою (останньої прописки, навіть якщо особу знято з реєстрації)

або

  • внутрішнього паспорта громадянина України (ID карти) + копія довідки про реєстрацію за місцем проживання

або

  • закордонного паспорта громадянина України + вказати по батькові + вказати місце народження українською + адреса прописки (останньої прописки, навіть якщо особу знято з реєстрації)

або

  • закордонного паспорта громадянина іншої країни + вказати місце народження. Вартість замовлення довідки по паспорту громадянина іншої країни +150 гр.

 

+ Вказати всі ПІБ, якими користувалися українською мовою

+ Адреса для відправки довідки, ім’я та номер тел. отримувача

2. Після надання зазначеної вище інформації на e-mail клієнта висилаємо рахунок на оплату довідки (апостиля, перекладу та доставки – якщо потрібно).

3. Способи оплати тут https://klc.kiev.ua/ua/payments/. Оберіть зручний для Вас спосіб та ми надішлемо рахунок з відповідними реквізитами на оплату. Замовник має повідомити про те, що оплата здійснена, надати копію квитанції про оплату.
4. Після отримання оплати за рахунком оформляємо замовлення довідки про несудимість
5. Після повної підготовки довідки і перед відправкою на направляємо скановану копію на e-mail клієнта
6. Відправляємо довідку службою доставки (яка була заздалегідь узгоджена) на адресу клієнта або видаємо в нашому офісі особі, зазначеній при оформленні замовлення.

Довідка про відсутність судимості з МВС України

Довідка про несудимість (відсутність судимостей), видана Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ
тип документу
термін
вартість
Довідка про відсутність судимості в Україні5-6 роб. днів*500 грн.
Довідка про відсутність судимості в Україні2-3 роб. дні*700 грн.
Довідка про відсутність судимості в Україні1-2 роб. дні**1000 грн.
*Терміни орієнтовні, без урахування дня замовлення. Довідки видаються в МВС України, терміни оформлення повністю залежать від часу, необхідного на оформлення довідки органами МВС
**Будь ласка, уточніть у менеджера, чи можлива ця опція на дату замовлення
Отримати Довідку про несудимість

Апостиль на Довідку про відсутність судимості

Послуга
Місце виконання
Термін
Вартість 1 документу
Апостиль на Довідку про НесудимістьМЗС8-9 р. днів (стандартно)500 грн.
МЗС5-6 р. днів (терміново)650 грн.
Подвійний Апостиль на Довідку про Несудимість (без врахування вартості перекладу)МЗС+МінЮст13-15 р. днів (стандартно)800 грн.
Отримати Апостиль на Довідку
1-U4-vICrnm5PTXWHWvIFKJQ

Подальша легалізація документів з урахуванням особливості підготовки для кожної країни окремо.

Виберіть країну з переліку

Кілька загальних прикладів оформлення для Довідки про несудимість

Уточнюйте вимоги в органі, для якого довідка про несудимість призначається.

Апостиль на довідці про несудимість – ставиться на оригінал документа.
Наприклад, для США. Далі виконується переклад на англійську мову і завіряється нотаріально або офіційною печаткою перекладача / організації, яка виконала переклад.

«Подвійний Апостиль» на довідці про несудимість.
Наприклад, для Португалії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландів. Перший апостиль ставиться на оригінал документа, далі виконується переклад на іноземну мову і другий апостиль на удостоверітельную напис нотаріуса, який завірив друк перекладача.

Апостиль на довідці про несудимість з консульською засвідченням перекладу.
Наприклад, для Італії, Іспанії. Перший апостиль ставиться на оригінал документа Далі виконується переклад, який засвідчується в консульстві.

Консульська легалізація довідки про несудимість
Документ проходить легалізацію в МЗС, консульському відділі Посольства, далі виконується переклад на іноземну мову. Наприклад, Алжир.

«Подвійна легалізація» довідки про несудимість
Наприклад, ОАЕ, Катар, Кувейт, Саудівська Аравія, Єгипет, Китай. Документ проходить легалізацію в МЗС, далі виконується переклад на іноземну мову, легалізація в Міністерстві Юстиції, МЗС і консульському відділі Посольства.

Існує багато різних процедур легалізації довідки про несудимість, але тільки той є правильним для Вашого документа, який був зазначений у вимогах установи, для якої цей документ оформляється.

klc-kiev-ua_45368940c57

Отримати інший документ з України

Докладніше
bd75163f16

Отримати документ з іншої країни

Докладніше

Відгуки