Консульська легалізація Довідки про Несудимість для Китаю

Одним з найбільш поширених документів в процесі підготовки для працевлаштування в Китай є Довідка про Відсутність судимості. Практично жоден процес працевлаштування в Китай не обходиться без цього документа. Процес є досить складним і багатоетапним.

Київський Центр Легалізації вже багато років надає послуги з отримання та легалізації Довідки про несудимість для Китаю “під ключ” без присутності замовника.

На початку процесу ми отримуємо Довідку про відсутність судимості з Міністерства Внутрішніх Справ України, Департаменту Інформатизації

Довідка про відсутність судимості з Міністерства Внутрішніх Справ

Довідка про несудимість (відсутність судимості),з Департаменту Інформатизації Міністерства Внутрішніх Справ України
тип документу
термін
вартість
Довідка про відсутність судимості в Україні 3-4 роб. днів*екв. 35 USD
*Терміни орієнтовні, без урахування дня замовлення. Довідки видаються в МВС України, терміни оформлення повністю залежать від часу, необхідного на оформлення довідки органами МВС
**Будь ласка, уточніть у менеджера, чи можлива ця опція на дату замовлення
Замовити Довідку про несудимість

Подальша підготовка Довідки включає легалізацію в Міністерстві Закордонних Справ України, Міністерстві Юстиції України, переклад на китайську (або англійську – на вимогу роботодавця), і Консульську легалізацію в Посольстві Китаю в Україні.

Вартість послуг Консульської Легалізації документів для Китаю

дії
час процесу
сума
Переклад на англійську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1 роб. деньвід 300 UAH
або
Переклад на китайську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1-2 роб. днявід 650 UAH
Легалізація в Міністерстві Юстиції України1 роб. день400 UAH
Легалізація в МЗС України (стандартно)5-6 роб.днів600 UAH
або
Легалізація в МЗС України (терміново)2-3 роб.дня750 UAH
Легалізація в Консульстві Китаю в Києві (без урахування вартості консульського мита)3-6 раб.днівуточнюйте у менеджера

Печатки на зворотньому боці перекладу Довідки про несудимість

Для процесу необхідна нотаріальна довіреність на виконання робіт з легалізації.

Якщо Ви не в Україні, то таку довіреність можна оформити в Консульстві України в країні Вашого перебування, або у нотаріуса і легалізувати для України в установленому порядку. Текст доручення з даними наших співробітників надішлемо за Вашим запитом.

Також можна замовити підготовку документів:

 • Атестат
 • Диплом, додаток
 • Сертифікати і свідоцтва

Переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням, печатка легалізації в Міністерстві Юстиції України, печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні.

Ви маєте надати оригінал Диплома і нотаріальну довіреність на легалізацію Вашого документа співробітниками нашого Центру.

Якщо Ви не в Україні, то таку довіреність можна оформити в Консульстві України в країні Вашого перебування, або у нотаріуса і легалізувати для України в установленому порядку. Текст довіреності з даними наших співробітників надішлемо за Вашим запитом.

 

Перейти до сторінки “Консульська Легалізація Диплому для Китаю” 

 • Свідоцтво про народження
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу (розлучення)
 • Довідка про укладення шлюбу з РАГСу (витяг про підтвердження дошлюбного прізвища)
 • Довідка про народження дитини з РАГСу – витяг про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного Кодексу України (для самотнього батька)
 • Довідка про зміну імені, прізвища, по батькові з РАГСу – витяг про державну реєстрацію
 • Свідоцтво про смерть – витяг про державну реєстрацію

Якщо документ виданий після 1991 року, вимагається завірення в обласному управлінні юстиції, друк легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас буде потрібно оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Довідка про несудимість (відсутність судимостей), видана Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ
 • Довідка про реєстрацію за місцем проживання, видана Державною Міграційної Службою України

Потрібна печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України,, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, далі переклад на англійську мову / китайську мову.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Заява про сімейний стан
 • Згода батьків на виїзд дитини
 • Довіреність
 • Нотаріальні копії документів
 • Нотаріальні копії документів юридичної особи, підприємця, копії дипломів, атестатів, довідок з податкових органів і тд.

Потрібно засвідчення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Медична довідка з печаткою обласного Управління охорони здоров’я

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Копія рішення суду

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

Отримання копій, дублікатів документів та довідок з України

klc-kiev-ua_45368940c57
За Вашим замовленням без Вашої присутності отримуємо копії і дублікати документів нового державного зразка України з відділів РАЦС, Судів з усіх областей, всіх населених пунктів Україні, включаючи Донецьку, Луганську області та Крим..
Докладніше