Консульська легалізація документів про освіту з України для Китаю

Диплом про Освіту є одним з основних документів для процесу та на підставі зазначеної в ньому кваліфікації видається дозвіл на працевлаштування, оформлення та подовження робочої візи в Китай.

Київський Центр Легалізації вже понад 20 років надає послуги з легалізації Дипломів для Китаю “під ключ” без присутності замовника.

Від Вас буде потрібен оригінал Диплому

Консульська легалізація Диплома включає переклад на китайську мову (або англійську – на вимогу роботодавця), легалізацію в Міністерстві Закордонних Справ України, Міністерстві Юстиції України і Консульську легалізацію в Посольстві Китаю в Україні.

Вартість послуг Консульської Легалізації документів для Китаю

дії
час процесу
сума
Переклад на англійську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1 роб. деньвід 300 UAH
або
Переклад на китайську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1-2 роб. днявід 650 UAH
Легалізація в Міністерстві Юстиції України1 роб. день400 UAH
Легалізація в МЗС України (стандартно)5-6 роб.днів600 UAH
або
Легалізація в МЗС України (терміново)2-3 роб.дня750 UAH
Легалізація в Консульстві Китаю в Києві (без урахування вартості консульського мита)3-6 раб.днівуточнюйте у менеджера

Печатки легалізації на зворотньому боці перекладу диплому

Для процесу необхідна нотаріальна довіреність на виконання робіт з легалізації.

Якщо Ви не в Україні, то таку довіреність можна оформити в Консульстві України в країні Вашого перебування, або у нотаріуса і легалізувати для України в установленому порядку. Текст довіреності з даними наших співробітників надішлемо за Вашим запитом.

Також Ви можете замовити оформлення документів:

Процес включає отримання Довідки про Відсутності судимості з МВС України, Переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням, печатка легалізації в Міністерстві Юстиції України, печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні.

Від Вас буде потрібна нотаріальна довіреність на проведення робіт з легалізації документа співробітниками нашого Центру.

Якщо Ви не в Україні, то таку довіреність можна оформити в Консульстві України в країні Вашого перебування, або у нотаріуса і легалізувати для України в установленому порядку. Текст доручення з даними наших співробітників надішлемо за Вашим запитом.

 

Перейти до сторінки “Довідка про Несудимість для Китаю” 

 • Свідоцтво про народження
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу (розлучення)
 • Довідка про укладення шлюбу з РАГСу (витяг про підтвердження дошлюбного прізвища)
 • Довідка про народження дитини з РАГСу – витяг про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного Кодексу України (для самотнього батька)
 • Довідка про зміну імені, прізвища, по батькові з РАГСу – витяг про державну реєстрацію
 • Свідоцтво про смерть – витяг про державну реєстрацію

Якщо документ виданий після 1991 року, вимагається завірення в обласному управлінні юстиції, друк легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас буде потрібно оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Довідка про несудимість (відсутність судимостей), видана Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ
 • Довідка про реєстрацію за місцем проживання, видана Державною Міграційної Службою України

Потрібна печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України,, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, далі переклад на англійську мову / китайську мову.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Заява про сімейний стан
 • Згода батьків на виїзд дитини
 • Довіреність
 • Нотаріальні копії документів
 • Нотаріальні копії документів юридичної особи, підприємця, копії дипломів, атестатів, довідок з податкових органів і тд.

Потрібно засвідчення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Медична довідка з печаткою обласного Управління охорони здоров’я

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Копія рішення суду

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

Отримання копій, дублікатів документів та довідок з України

klc-kiev-ua_45368940c57
За Вашим замовленням без Вашої присутності отримуємо копії і дублікати документів нового державного зразка України з відділів РАЦС, Судів з усіх областей, всіх населених пунктів Україні, включаючи Донецьку, Луганську області та Крим..
Докладніше