Доставка документів від замовника в офіс нашого Центру

Доставка документів в наш офіс з України або із-за кордону може здійснюватися будь-яким зручним способом, важливо щоб доставка була на адресу офісу, а не на відділення поштової служби.

  • Ви можете надіслати звичайною Поштою на поштову адресу нашого офісу
  • Ви можете вислати будь-якою кур’єрською службою
  • Ви можете передати документи особисто або через будь-яку третю особу

Адреса офіса:

Київський Центр Легалізації

Україна, Київ 01001, пер.Михайлівский 4 оф.17.

Для менеджера Дурицької Н. +38 068 268 1010

 

УВАГА! У пакет з оригіналами необхідно вкласти заявку з наступною інформацією:

  • інформація замовника: ПІБ, номер телефону, e-mail
  • інформація про замовлення: перелік необхідних робіт і для якої країни потрібно оформити документи

Перш ніж висилати оригінали, завірені копії документів, довіреності на адресу нашого офісу, просимо надіслати сканкопію або фото документа на email: klc@klc.kiev.ua для перевірки правильності оформленого документа.

 

Доставка документів на адресу замовника.

Після того, як роботи над замовленням виконані, повністю оплачені, ми готові видати документи в нашому офісі або вислати документи на адресу, вказану під час оформлення заявки.

Ви можете скористуватися доставкою готових документів поштовими та кур’єрськими службами, зазначеними в таблиці нижче відповідно до розцінок цих служб.

Якщо замовнику зручно скористатися іншою службою доставки для отримання документів з нашого офісу на свою адресу, то це відповідальність замовника самостійно викликати кур’єра даної служби на адресу нашого офісу і попередньо оплатити послуги доставки, включивши суму в загальний рахунок за наші послуги, або попередньо оплатити послуги доставки безпосередньо кур’єрській службі.

 

У будь-якому разі відповідальність за збереження документів наш Центр несе до моменту передачі документів поштовій або кур’єрській службі. Після відправлення документів замовнику надається номер для відстеження ходу доставки. З моменту прийняття документів поштовою або кур’єрською службою відповідальність за доставку та її терміни несе обрана замовником служба. До вибору способу доставки ставтеся обдумано.

Спосіб доставки документів Замовнику також узгоджується з клієнтом до оплати, тому що в Україні неможливо зробити відправлення без оплати (крім деяких служб, що доставляють по території України). Тобто, міжнародна доставка повинна бути оплачена до відправки.

тип відправлення
служба доставки
термін доставки
вартість
по УкраїніЕкспрес-пошта, Нова Пошта1-2 р.дня60-100 грн.
міжнароднеUPS2-3 р.дня1500-2200 грн. (див.ціни UPS)
міжнароднеУкрПошта20-30 днів400 грн.