Повторне Свідоцтво про смерть: поновлення, витребування, отримання копії, дублікату

(Тільки для документів, виданих в Україні після 1943 р. по теперішній час.  

Документи, видані на території України до 1943 р. передані на зберігання до відповідних обласних архівів – ми не надаємо послуг з отримання документів з архівів, контактні дані архівів можете знайти в інтернеті самостійно)

У яких випадках потрібне отримання повторного Свідоцтва про Смерть?

 • Під час подачі документів до установ іноземних держав найчастіше потрібне Свідоцтво про Смерть з датою видачі не більше 3-6 місяців
 • Якщо Свідоцтво про Смерть необхідно підготувати для дії в іншій країні – поставити Апостиль або легалізувати в МЗС України, МінЮсті України і виконати Консульську Легалізацію у посольстві
 • Якщо Свідоцтво про Смерть видано за часів СРСР, але необхідно Свідоцтво про Смерть нового зразка українською мовою
 • Якщо оригінал Свідоцтва про Смерть загублений або пошкоджений
 • Якщо Свідоцтво про Смерть вкрите захисною плівкою (заламіноване) або містить сторонні позначки / штампи

Як отримати дублікат Свідоцтва про Смерть?

Чоловік/дружина або родичі померлої людини по прямій лінії можуть звернутися до відділу РАЦС за місцем реєстрації смерті або за місцем свого проживання і отримати повторне Свідоцтво про Смерть особисто. У цьому випадку будьте готові витратити на чегу в РАЦСі, оплату квитанцій в банку деякий час – від декілька годин до декількох днів.

Або Ви можете Заповнити  Форму замовлення на нашому сайті на Отримання дубліката Свідоцтва про Смерть в будь-якому РАЦСі України. Тобто ми можемо отримати повторне Свідоцтво про Смерті в будь-якому місті / населеному пункті України.

Ми опрацюємо ваш запит протягом 1-2 годин робочого часу, відповімо повідомленням на емейл або зазначеним у заявці контактам і можемо починати процес поновлення / витребування Свідоцтва про Смерть. Зазвичай витребування повторного Свідоцтва про Смерть займає 2-4 робочих дні. Після цього ми готові видати його в нашому офісі або відправити поштою або кур’єрською поштою на адресу в Україні або за кордон.

Хто може звернутися за отриманням дубліката Свідоцтва про Смерть?

За повторним Свідоцтвом про Смерть до нас може звернутися чоловік / дружина або родичі померлої особи по прямій лінії за умови наявності документів, що підтверджують родинні стосунки.

Що необхідно для отримання копії Свідоцтва про Смерть?

Необхідно заповнити Форму замовлення надіслати на емейл klc@klc.kiev.ua наступну інформацію:

 1. Прізвище, ім’я, по батькові померлої особи українською мовою
 2. Дата і місце реєстрації народження і смерті

тип документу
термін
вартість
Отримання свідоцтва / витягу з РАЦС України3-4 р.дня*від 1000 грн.
* День замовлення не враховано
заповнити Форму замовлення на сайті

Як проходить процес отримання дубліката Свідоцтва про Смерть?

 • відправка замовником заявки з сайту або на наш емейл klc@klc.kiev.ua
 • повідомлення з нашого боку про умови, вартість і терміни витребування Свідоцтва про Смерть, надання зразка довіреності для процесу
 • реєстрація замовлення (після отримання оригіналу довіреності)
 • отримання дубліката свідоцтва
 • відправка сканованою копії документа на Ваш емейл. Після оплати решти суми замовлення видача готового документа в нашому офісі або відправка поштою або кур’єрською поштою на адресу в Україні або за кордон.

Поновлення Свідоцтва про Смерть з України для дії в зарубіжних країнах

Якщо необхідний дублікат Свідоцтва про Смерть для надання до установ іноземних держав, в заявці на отримання дубліката Свідоцтва про Смерть вкажіть для якої країни це свідоцтво необхідно, тоді ми підготуємо повторне свідоцтво з урахуванням вимог – зі штампом «Апостиль» або з печатками легалізації МЗС України і Консульської Легалізації Свідоцтва про Смерть.

1-U4-vICrnm5PTXWHWvIFKJQ

Подальша легалізація документів з урахуванням особливостей підготовки для кожної країни окремо

Оберіть країну з переліку

Найчастіші питання

Повторне Свідоцтво про Смерть подружжя (за умови наявності свідоцтва про шлюб) може отримати громадянин будь-якої країни, якщо смерть зареєстрована в Україні і в відділі РАГС України була складено актовий запис про смерть. Заповніть Форму замовлення щоб отримати дублікат Свідоцтва про Смерть протягом 3-4 робочих днів

У цьому випадку повторне Свідоцтво про Смерть отримуємо на території Російської Федерації. Для підтвердження рідства знадобиться Ваше свідоцтво про народження. Заповніть заявку щоб отримати дублікат Свідоцтва про смерть з Росії.

В цьому випадку просимо заповнити Форму замовлення на сайті або надіслати інформацію на наш емейл.

Перевірку наявності запису про Смерть в реєстрі і можливість отримати повторне Свідоцтво про Смерть нового зразка українською мовою з державними печатками України проводимо безкоштовно. Отримання повторного Свідоцтво про Смерть займає 3-4 робочих дні

.

Якщо екземпляр Свідоцтва про Смерть виданий до 24 серпня 1991 року, то в даному випадку Апостиль можливо поставити виключно на нотаріально засвідчену копію цього Свідоцтва.

Важливо: при цьому Апостиль засвідчує підпис і печатку нотаріуса, який посвідчив вірність копії оригіналу документа, але не справжність самого оригіналу Свідоцтва.

Найчастіше під час подачі документів до установ іноземних держав потрібний Апостиль на оригінал Свідоцтва про Смерть, коли Апостиль засвідчує справжність підпису керівника та печатку відділу РАЦС, що видав це свідоцтво про Смерть. Для цього потрібно отримати повторне Свідоцтво про Смерть і на нього проставити Апостиль.

.

Діти можуть отримати Свідоцтво про Смерть батьків за умови надання документів, що підтверджують родинні стосунки. Ви можете подати заявку на отримання дубліката Свідоцтва про Смерть батьків.

В цьому випадку необхідно отримати повний Витяг з реєстру про Смерть, в цьому документі може бути вказана національність (етнічна) подружжя, якщо на момент складання актового запису про Смерть таку інформацію було внесено.

Так як термін зберігання актових записів в РАЦС не перевищує 75 років, дане свідоцтво (копію запису з архіву) отримати в РАЦСі немає можливості, потрібно звертатись до архіву. За результатами звернення видається архівна довідка та / або копія актового запису. У разі, якщо актовий запис не зберігся, видається довідка про те, що актовий запис не знайдено. Така довідка (про те, що актовий запис не знайдено) потрібна, в тому числі, і для звернення до суду, для процесу відновлення актового запису через суд.

В цьому випадку просимо заповнити  Форму замовлення  на сайті або надіслати інформацію на наш емейл.

За умови надання документів, що підтверджують родинні стосунки по прямій лінії, Ви можете подати заявку на отримання Свідоцтва про Смерть родича.

В цьому випадку просимо заповнити Форму замовлення  на сайті або відправити інформацію на наш емейл.

Необхідність отримання апостилю на Свідоцтво про Смерть залежить від того, в якій країні Ви будете даний документ використовувати. Для пред’явлення і подачі в органи інших країн-учасниць Гаазької конвенції потрібне отримання Апостилю на Свідоцтві про Смерті, яке було видано в Україні.

Перелік країн-учасниць Гаазької Конвенції:

Для використання в Україні Апостиль на українському свідоцтві про Смерті не потрібен.

Для використання в країнах, з якими Україна підписала міжнародні договори про правову допомогу (Росія, Білорусь, Молдова, Болгарія тощо) Апостиль на даний момент також не потрібен.

На даний момент в Україні не видається Свідоцтво про Смерть міжнародного зразка (на 4х мовах). Свідоцтва про Смерть в Україні нового зразка видаються українською мовою на коричневому бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС, підпорядкованих Міністерству Юстиції України. Для того, щоб Свідоцтво про Смерті набуло юридичну силу в країні, в органи якої подається, воно повинно бути належним чином легалізовано в Україні. Можете відправити Форму замовлення або зв’язатися з нашими консультантами за контактами, вказаними на сайті, ми надамо всі покрокові інструкції з підготовки Свідоцтва про Смерть для конкретної країни.

Свідоцтва про Смерть в Україні нового зразка видаються українською мовою на коричневому бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС підпорядкованих Міністерству Юстиції України.

Під час отримання дубліката Свідоцтва про Смерть в Україні нового зразка здавати старе свідоцтво не потрібно – воно є дійсним на території України.

Скільки копій свідоцтва про Смерті можна отримати?

Кількість копій Свідоцтва про Смерть не обмежена законом і інструкціями

.

Ви можете витребувати повторне Свідоцтво про Смерть через консульство України. Найчастіше дані процеси займають від 6 місяців і більше.

Безкоштовна консультація

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше питання – вкажіть Ваш емейл або номер телефону і ми обов’язково зв’яжемося з Вами!

+38 044 332 2958, +38 068 268 1010

+38 067 955 5380

Viber, Whatsapp

klc.office

klc@klc.kiev.ua

Надішліть нам питання

Надіслати