Повторне Свідоцтво про Народження: поновлення, витребування, отримання копії, дублікату.

(тільки для документів, виданих в Україні після 1943 р.  по теперішній час.

Документи, видані на території України до 1943 р. передані на зберігання до відповідних обласних архівів – ми не надаємо послуг з отримання документів з архівів, контактні дані архівів можете знайти в інтернеті самостійно)

У яких випадках потрібне отримання повторного Свідоцтва про Народження?

 • Під час подання документів до органів іноземних держав найчастіше потрібне Свідоцтво про Народження з датою видачі не старші 3-6 місяців
 • Якщо Свідоцтво про Народження необхідно підготувати для дії в іншій країні – поставити Апостиль або легалізувати в МЗС України, МінЮсті України і виконати Консульську Легалізацію в посольстві
 • Якщо Свідоцтво про Народження видане за часів СРСР, а необхідно Свідоцтво про Народження нового зразка українською мовою
 • Якщо оригінал Свідоцтва про Народження загублено або пошкоджено
 • Якщо Свідоцтво про Народження вкрите захисною плівкою (заламіноване) або містить сторонні позначки / штампи

Як отримати дублікат Свідоцтва про Народження?

Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем народження або реєстрації за місцем проживання і отримати Свідоцтво про Народження особисто. У цьому випадку будьте готові витратити у черзі в РАЦСі, оплату квитанцій в банку деякий час – від декількох годин до декількох днів.

Або Ви можете Заповнити заявку на нашому сайті на Отримання дубліката Свідоцтва про Народження в будь-якому РАГСі України. Тобто ми можемо отримати повторне Свідоцтво про Народження в будь-якому місті / населеному пункті України.

Ми опрацюємо Ваш запит протягом 1-2 годин робочого часу, відповімо повідомленням на емейл або зазначеним у заявці контактам і можемо приступати до процесу поновлення / витребування Свідоцтва про Народження. Зазвичай витребування повторного Свідоцтва про Народження займає 3-4 робочих дні. Після цього ми готові видати його в нашому офісі або відправити поштою або кур’єрською поштою на адресу в Україні або за кордон.

Хто може звернутися за отриманням дубліката Свідоцтва про Народження?

За повторним Свідоцтвом про Народження до нас може звернутися власник документа, його батьки, діти, бабусі / дідусі / онуки з документами, що підтверджують родинні стосунки.

Що необхідно для отримання копії Свідоцтва про Народження?

Необхідно заповнити Форму замовлення на нашому сайті або вислати на klc@klc.kiev.ua наступні дані:

 1. Прізвище, ім’я, по батькові власника документа українською мовою
 2. Дата і місце народження
 3. Прізвище, ім’я, по-батькові батьків українською мовою

тип документу
термін
вартість
Отримання Свідоцтва/Витягу з реєстру РАЦС3-4 р.днявід 1000 грн.
Заповнити форму замовлення

Процес отримання дубліката Свідоцтва про Народження

 • відправка замовником заявки з сайту або на klc@klc.kiev.ua
 • повідомлення з нашого боку про умови, вартість і терміни витребування Свідоцтва про Народження, надання зразку довіреності для процесу
 • реєстрація замовлення після отримання від власника оригіналу довіреності;
 • отримання дубліката свідоцтва;
 • відправка сканованою копії документа на Ваш емейл. Оплата решти суми замовлення. Видача готового документа в нашому офісі або відправка поштою або кур’єрською поштою на адресу в Україні або за кордон.

Поновлення Свідоцтва про Народження для дії в зарубіжних країнах

Якщо Вам необхідний дублікат Свідоцтва про Народження для надання в органи іноземних держав, в заявці на отримання дубліката Свідоцтва про Народження вкажіть для якої країни це свідоцтво необхідно, тоді ми підготуємо повторне свідоцтво з урахуванням вимог – зі штампом Апостиль або з печатками легалізації МЗС України та Консульської Легалізації Свідоцтва про Народження

1-U4-vICrnm5PTXWHWvIFKJQ

Подальша легалізація документів з урахуванням особливості підготовки для кожної країни окремо

Оберіть свою країну з переліку

Найчастіші питання

Повторне Свідоцтво про Народження може отримати громадянин будь-якої країни, якщо народження зареєстровано в Україні і в відділі РАЦС України було складено актовий запис про Народження.

Заповніть Форму замовлення щоб отримати дублікат Свідоцтва про Народження протягом 3-4 робочих днів

.

У цьому випадку повторне Свідоцтво про Народження отримуємо на території Російської Федерації.

Заповніть заявку щоб отримати дублікат Свідоцтва про Народження з Росії

.

В цьому випадку просимо заповнити Форму замовлення на сайті або відправити дані на наш емейл.

Перевірку наявності запису про Народження в реєстрі і можливості отримати повторне Свідоцтво про Народження нового зразка українською мовою з державними печатками України проводимо безкоштовно. Отримання повторного Свідоцтво про Народження займає 3-4 робочих дні.

Якщо Ваш екземпляр Свідоцтва про Народження виданий до 24 серпня 1991 року, то в даному випадку Апостиль можливо поставити виключно на нотаріально завірену копію цього Свідоцтва.

Важливо: при цьому Апостиль засвідчує підпис і печатку нотаріуса, який посвідчив вірність копії оригіналу документа, але не справжність самого оригіналу Свідоцтва.

Найчастіше під час подачі документів до органів зарубіжних країн вимагають Апостиль на оригінал Свідоцтва про Народження, коли Апостиль засвідчує справжність підпису керівника та печатку відділу РАЦС, що видав це Свідоцтво про Народження. Для цього потрібно отримати повторне Свідоцтво про Народження і на нього проставити Апостиль

.

Так, можна отримати дублікат Свідоцтва про Народження батьків за умови надання свідоцтва про смерть батьків і документів, що підтверджують родинні стосунки, Ви можете подати заявку на отримання дублікатів Свідоцтва про Народження Ваших батьків.

В цьому випадку необхідно отримати повний витяг з реєстру про Народження. В цьому витязі передбачено зазначення дати народження батьків і інша інформація про батьків, яку було внесено до актового запису на час реєстрації народження дитини, яка не відображається в стандартному Свідоцтві про Народження.

В цьому випадку необхідно отримати повний витяг з реєстру про Народження, в цьому витязі може бути вказана національність (етнічна) батьків, якщо на момент складання актового запису про Народження дитини така інформація була внесена.

Через те, що термін зберігання актових записів в РАЦС не перевищує 75 років, це свідоцтво (копію запису з архіву) отримати в РАЦСі немає можливості, потрібно звертатись до архіву. За результатами звернення видається архівна довідка та / або копія актового запису. У разі, якщо актовий запис не зберігся, видається довідка про те, що актовий запис не знайдено. Така довідка (про те, що актовий запис не знайдено) потрібна, в тому числі, і для звернення до суду, для процесу поновлення актового запису через суд.

В цьому випадку просимо заповнити Форму замовлення на сайті або відправити дані на наш емейл.

 За умови надання документів, що підтверджують родинні стосунки по прямій лінії, Ви можете подати заявку на отримання витягу з реєстру про Народження Вашого родича, якого немає в живих.

В цьому випадку просимо заповнити заявку на сайті або відправити дані на наш емейл.

Необхідність отримання апостилю на Свідоцтво про Народження залежить від того, в якій країні Ви будете даний документ використовувати.

Для пред’явлення і подачі в органи інших країн-учасниць Гаазької конвенції потрібне отримання апостилю на Свідоцтві про Народження.

Список країн-учасниць Гаазької Конвенції:

Для використання в Україні Апостиль на вашому українському Свідоцтві про Народження не потрібен.

Для використання в країнах, з якими Україна підписала міжнародні договори про правову допомогу (Росія, Білорусь, Молдова, Болгарія тощо) Апостиль це цей момент також не потрібен.

На даний момент в Україні не видається Свідоцтво про Народження міжнародного зразка (на 4х мовах). Свідоцтва про Народження в Україні нового зразка видаються українською мовою на блакитному бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС, підпорядкованих Міністерству Юстиції України.

Для того, щоб Свідоцтво про Народження набуло юридичну силу в країні, до органів якої подається, воно повинно бути належним чином легалізовано в Україні.

Можете відправити Форму замовлення або зв’язатися з нашими консультантами за контактами, вказаними на сайті, ми надамо всі покрокові інструкції з підготовки Вашого Свідоцтва про Народження для конкретної країни.

Свідоцтва про Народження в Україні нового зразка видаються українською мовою на блакитному бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС підпорядкованих Міністерству Юстиції України.

Під час отримання дубліката Свідоцтва про Народження нового зразка здавати старе свідоцтво не потрібно – воно є дійсним на території України.

Скільки копій свідоцтва про Народження можна отримати?

Кількість копій Свідоцтва про Народження не обмежена законом і інструкціями.

Так, Ви можете витребувати повторне Свідоцтво про народження через консульство України. Найчастіше дані процеси займають від 6 місяців і більше.

Безкоштовна консультація

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше питання – напишіть Вашу е-пошту або номер телефону і ми обов’язково зв’яжемося з Вами!

+38 044 332 2958, +38 068 268 1010

+38 067 955 5380

Viber, Whatsapp

klc.office

klc@klc.kiev.ua

Напишіть нам зараз

Відправити запит