Мистецтво перекладу полягає не тільки в точної передачі змісту документа з однієї мови на іншу, але і в розумінні термінології, усталених виразів та позначень явищ і процесів, найбільш уживаних у тому чи іншому регіоні країни, для якої призначається переклад.

В цьому проявляється багаторічний досвід, рівень ерудиції перекладача і його постійне прагнення до професійного та інтелектуального зростання. У нас саме такі перекладачі!
З 1999 року наші перекладачі надають професійні послуги найвищої якості для приватних осіб, виробничих компаній, фінансових установ, юридичних фірм, навчальних закладів і т.д.

Мова
Текст
Стандартний документ
1 сторінка (1800 символів з пробілами)довідки, свідоцтва, атестати, дипломи і т.і.
англійська150 грн.100 грн.
німецька150 грн.100 грн.
іспанська150 грн.100 грн.
італійська150 грн.100 грн.
французька150 грн.100 грн.
португальська150 грн.100 грн.
польська250 грн.150 грн.
нідерландська250 грн.250 грн.
турецька250 грн.250 грн.
болгарська250 грн.200 грн.
сербська250 грн.250 грн.
хорватська250 грн.250 грн.
грецька250 грн.250 грн.
словацька250 грн.250 грн.
норвезька250 грн.300 грн.
шведська250 грн.300 грн.
датська250 грн.300 грн.
арабська200 грн.300 грн.
китайська350 грн.350 грн.
російська150 грн.100 грн.
чеська
корейська400 грн.400 грн.
нотаріальне засвідченнявід 100 грн.
klc-kiev-ua_Переводы_F12

Переклади документів

Спеціалізація нашої компанії полягає в підготовці документів та легалізації для різних країн світу. В результаті багаторічної роботи зібралося понад 50 000 шаблонів типових перекладів документів на різні мови. Така кількість зразків значно прискорює процес перекладання, який займає всього кілька годин з моменту розміщення замовлення. Після виконання перекладу, наші менеджери дають рекомендації щодо подальшої підготовки документів з урахуванням специфіки процесу і країни, для якої призначений документ.

Чи потрібна нотаріально засвідчити переклад або отримати Апостиль, Легалізацію, Засвідчення в Консульстві – все це можна уточнити у наших кваліфікованих фахівців.

Замовити
klc-kiev-ua_apostir-content-F

Переклади текстів

Юридичні переклади – один з найбільш складних і відповідальних видів перекладу. Наші фахівці крім вищої лінгвістичної освіти, мають дипломи юристів, їх практика і досвід дають можливість виконувати переклади найвищої якості.

Медицина, Фінанси, Програми навчання (плани лекцій, курсів) з навчальних закладів – кожним напрямком займається фахівець в даній сфері.

Замовити
klc-kiev-ua_doc-F2

Переклади з нотаріальним посвідченням

Засвідчення справжності підпису перекладача на перекладі документа є найбільш поширеною вимогою до перекладів. Так з одного боку, цей тип заверки підтверджує кваліфікацію дипломованого перекладача, а з іншого – надає документу офіційний статус і можливість продовжити процес легалізації документа і подачі в офіційні органи країн світу на будь-якому рівні.

Існує багато вимог до засвідчення перекладів нотаріусами – тут має значення тип документа, для якої країни і будь процесу йде підготовка документа. При недотриманні вимог в подальшій легалізації документа в Міністерствах або консульствах може бути відмовлено. Всі ці нюанси враховуються нашими менеджерами при виконанні замовлення. Ви разі необхідності, посвідчувальний напис нотаріуса може бути виконано іноземною мовою перекладу.

Замовити
klc-kiev-ua_переводчики_1920_F1

Акредитовані, Присяжні, Судові перекладачі

Для деяких країн в якості альтернативи нотаріальним перекладам з подальшою легалізацією в Міністерствах або консульствах, існує процедура виконання перекладу документів у акредитованого, присяжного, судового перекладача. Далеко не всі країни і консульства призначають і підтверджують повноваження таких перекладачів на території України.

У нас Ви можете виконати акредитовані переклади, тобто які не вимагають подальшого завірення Апостілем для Франції, Італії, Польщі, Чехії, Словаччини. Вартість і терміни виконання таких перекладів уточнюйте у наших менеджерів.

Замовити

Відгуки

  • Замовляла переклад паспорта майбутнього чоловіка для подачі заяви в РАГС та переклад, легалізацію та апостиль свідоцтва про одруження. Зробили швидко, якісно, без зайвих витрат. Рекомендую і дякую за співпрацю.

    Марія