Консульська Легалізація документів для Китая (КНР)

Легалізація документів для робочей візи до Китаю.

Для підготовки документів з метою їх застосування в Китаї (КНР) вимагається процедура консульської легалізації документів.

Залежно від органу видачі документа в Україні відрізняється і порядок легалізації.

Нижче описаний загальний порядок підготовки документів для Китаю.

Завжди запитуйте вимоги до підготовки документів в організації Китаю, для якої документ призначений.

Консульська Легалізація документів

Замовити

Вартість послуг з легалізації документів для Китая

дії
час процесу
сума
Переклад на англійську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1 роб. день250 UAH
або
Переклад на китайську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1-2 роб. дня500 UAH
Легалізація в Міністерстві Юстиції України1 роб. день200 UAH
Легалізація в МЗС України (стандартно)5-6 роб.днів400 UAH
або
Легалізація в МЗС України (терміново)2-3 роб.дня550 UAH
Легалізація в Консульстві Китаю в Києві (без урахування вартості консульського мита)3-6 раб.днівуточнюйте у менеджера

Також Ви можете замовити оформлення документів:

 • Атестат
 • Диплом, додатки
 • Сертифікати та свідоцтва

Переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням, друк легалізації в Міністерстві Юстиції України, друк легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні.

Ви маєте надати оригінал документа та нотаріально засвідчену довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками в Міністерстві Юстиції України.

 

Перейти до сторінки “Легалізація Диплому для Китая”

 • Довідка з Міністерства Внутрішніх Справ України про відсутність записів щодо кримінальної відповідальності

 

 • Оригінал довідки легалізується у Міністерстві Закордонних Справ, далі переклад на англійську (китайську) мову з нотаріальним посвідченням, печатка легалізації в Міністерстві Юстиції України, печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні.Ви маєте надати оригінал документа та нотаріально засвідчену довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками в Міністерстві Юстиції України, в Міністерстві Закордонних Справ України, Консульстві КНР в Україні.Якщо Вам потрібна допомога в отриманні Довідки про відсутність судимості, ми можемо її отримати для Вас в МВС України.Зразок довіреності з даними нашого Центру на легалізацію документів надішлемо на Ваш запит.

Перейти до сторінки “Легалізація Довідки про несудимість для Китая”

 • Свідоцтво про народження
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу (розлучення)
 • Довідка про укладення шлюбу з РАГСу (витяг про підтвердження дошлюбного прізвища)
 • Довідка про народження дитини з РАГСу – витяг про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного Кодексу України (для самотнього батька)
 • Довідка про зміну імені, прізвища, по батькові з РАГСу – витяг про державну реєстрацію
 • Свідоцтво про смерть – витяг про державну реєстрацію

Якщо документ виданий після 1991 року, вимагається завірення в обласному управлінні юстиції, друк легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас буде потрібно оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Довідка про несудимість (відсутність судимостей), видана Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ
 • Довідка про реєстрацію за місцем проживання, видана Державною Міграційної Службою України

Потрібна печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України,, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, далі переклад на англійську мову / китайську мову.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Заява про сімейний стан
 • Згода батьків на виїзд дитини
 • Довіреність
 • Нотаріальні копії документів
 • Нотаріальні копії документів юридичної особи, підприємця, копії дипломів, атестатів, довідок з податкових органів і тд.

Потрібно засвідчення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками

.

 • Медична довідка з печаткою обласного Управління охорони здоров’я

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

 • Копія рішення суду

Нотаріальна копія документа, далі вимагається завірення в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Китаю в Україні, переклад на англійську / китайську мову з нотаріальним посвідченням.

Від Вас потрібен оригінал документа та нотаріально засвідчена довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками.

Отримання копій, дублікатів документів та довідок з України

klc-kiev-ua_45368940c57
За Вашим замовленням без Вашої присутності отримуємо копії і дублікати документів нового державного зразка України з відділів РАЦС, Судів з усіх областей, всіх населених пунктів Україні, включаючи Донецьку, Луганську області та Крим..
Докладніше