Канада
Консульська легалізація документів

Для підготовки документів з метою їх застосування в Канаді вимагається процедура консульської легалізації документів. Але на практиці в деяких випадках достатньо перекладу із нотаріальним засвідченням.

Залежно від органу видачі документа в Україні відрізняється і порядок легалізації.

Будь-ласка, уточніть вимоги до підготовки документів в організації Канади, для якої документ призначений, і ми розрахуємо ваш варіант оформлення із оптимальною вартістю та термінами.

Нижче описаний загальний порядок підготовки документів для Канади.

Консульська легалізація документів

Замовити

Вартість основних послуг з легалізаціїї документів для Канади

дії
час процесу
сума
Переклад на англійську мову + нотаріальне засвідчення перекладу1 роб. день250 UAH
або
Переклад на французьку мову + нотаріальне засвідчення перекладу1 роб. день250 UAH
Легалізація в Міністерстві Юстиції України1 роб. день200 UAH
Легалізація в МЗС України (стандартно)5 роб.днів400 UAH
або
Легалізація в МЗС України (терміново)2 роб.дня550 UAH
Легалізація в Консульстві Канади в Києві (стандартно)1 роб.днів1250 UAH
Відправка FedEx / DHL2-3 р.дня1 200 UAH
або
Міжнародним відправленням УкрПошти10-15 днів250 UAH
 • Атестат
 • Диплом, додатки
 • Сертифікати та свідоцтва

Переклад на англійську / французську мову з нотаріальним посвідченням, печатка легалізації в Міністерстві Юстиції України, печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Канади в Україні.

 • Свідоцтво про народження
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу (розлучення)
 • Довідка про укладення шлюбу з РАЦСу (витяг про підтвердження дошлюбного прізвища)
 • Довідка про народження дитини з РАЦСу – (витяг про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного Кодексу України (для самотнього батька)
 • Довідка про зміну імені, прізвища, по батькові з РАЦСу – витяг про державну реєстрацію
 • Свідоцтво про смерть – витяг про державну реєстрацію

Якщо документ виданий після 1991 року, потрібно завірення в обласному управлінні юстиції, печатка легалізації в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Канади в Україні, переклад на англійську / французську мову з нотаріальним посвідченням.

 • Довідка про несудимість (відсутність судимостей), видана Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення Міністерства Внутрішніх Справ
 • Довідка про реєстрацію за місцем проживання, видана Державною Міграційної Службою України або Центром Надання Адміністративних Послуг (ЦНАП)

Легалізація в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Канади в Україні, переклад на англійську / французську мову з нотаріальним посвідченням.

В деяких випадках достатньо для Довідки про несудимість достатньо перекладу із нотаріальним засвідченням.

 • Заява про сімейний стан
 • Згода батьків на виїзд дитини
 • Довіреність
 • Нотаріальні копії документів
 • Нотаріальні копії документів юридичної особи, підприємця, копії дипломів, атестатів, довідок з податкових органів і тд.

Легалізація в Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Канади в Україні, переклад на англійську / французську мову з нотаріальним посвідченням.

 • Копія рішення суду і т.д.

Нотаріальна копія документа, далі вимагається легалізація в Міністерстві Юстиції України, легалізація в Міністерстві Закордонних Справ України, легалізація в Консульстві Канади в Україні, переклад на англійську / французську мову з нотаріальним посвідченням.

Наш Центр надає послуги з підготовки пакету документів для WES США і Канади, верифікація в МОН.

Докладніше

Отримання копій, дублікатів документів та довідок з України

klc-kiev-ua_45368940c57
За Вашим замовленням без Вашої присутності отримуємо копії і дублікати документів нового державного зразка України з відділів РАЦС, Судів з усіх областей, всіх населених пунктів Україні, включаючи Донецьку, Луганську області та Крим..
Докладніше

Відгуки

 • Цей текст доступний в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Раньше, обращалась в этот Центр для получения документов для Франции. Приехать в Киев и собрать все документы не было возможности. Воспользовалась услугами Центра. Все документы были сделаны быстро. А сотрудники, профессионально и со знанием своего дела, все документы подготовили и отправили. А в этот раз, необходима была справка об отсутствии судимости, моему сыну. В данный момент, он учится и проживает в Канаде. Справка была получена и отправлена в течении недели.
  Могу сказать объективно, что в Центре работают настоящие профессионалы. И это замечательно, что теперь есть возможность заказать и получить документы без выезда в Украину.
  Большая благодарность руководству Центра.

  (Русский) Светлана
 • Дуже вдячні за сервіс, наданий KLC. Приємно вразив рівень, ефективність та терміни надання послуг. Особливо відзначу готовність компаніі підтримувати необхідний діалог з клієнтом. Широкий вибір способів оплати послуг (кредитка, дебіт та ін.) є дуже зручний та швидкий. Співробітництво з кур’єрскою поштою також додає додаткові зручності. Рекомендую цю компанію друзям та знайомим. Красно дякую.

  Олена

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment